KONST / Ramar / Ram 10335338
nr 1033 5338
Ram
1800-tal, ramens innermått: 36x46
Kondition: skadad, slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 april 2016
kl 20:27:19
24/4 17:07:34
100 kr
25/4 20:16:32
Tilgman Keramik